Haxhiu viziton burgun e Lipjanit

04 janar 2024 | 16:38

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, e ka vizituar Qendrën Korrektuese në Lipjan

Me këtë rast, Haxhiu  ka publikuar në “Facebook” disa fotografi nga kjo qendër, mirëpo nuk ka dhënë detaje më shumë për arsyen e vizitës.

Haxhiu po ashtu e ka bërë një postim në “Facebook” nga Qendra për Mbrojtjen e Grave dhe Fëmijëve në Prishtinë, prej ku ka shpërndarë disa fotografi.

Nuk është bërë me dije arsyeja e këtyre vizitave të ministres Haxhiu në këto dy qendra.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një përvojë revolucionare celulare po vjen. Bëhuni gati për të…