Haziri publikon programin: Do të mbetem gjithmonë Luta i juaj

07 tetor 13:28

Kandidati i LDK-së për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri, e ka publikuar në formën online programin e tij për Gjilanin.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka falënderuar qytetarët për besimin e vazhdueshëm ndaj tij dhe LDK-së.

“Të dashur qytetarë të Gjilanit e bashkatdhetarë. Tashmë e kemi publikuar edhe në formatin online Programin zhvillimor për Gjilanin 2021 +, në të cilin besojmë se e gjen veten secili prej jush. Ju faleminderit shumë për besimin e vazhdueshëm ndaj meje dhe LDK-së. Do të mbetem gjithmonë, Luta i Juaj!”, ka shkruar Haziri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku…