Hekurudhën e Kaçanikut e përfshinë uji

04 shkurt 2018 | 10:16

Si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut që përfshiu këto dy ditë vendin tonë, hekurudha për në Kaçanik është mbuluar nga uji.

Menaxhmenti dhe punëtorët që mirëmbajnë hekurudhat, kanë dalë në vendin e ngjarjes, raporton Epoka e re.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fama e këngëtares shqiptare Rita Ora, po rritet çdo ditë…