Hernandesi rezulton pozitiv me Covid-19 

13 tetor 14:30

Një shuplakë e madhe për Milanin vjen nga Covid-19. Lojtari kryesor i tyre ka rezultuar pozitiv. Bëhet fjalë për Teo Hernandes, i cili menjëherë pasi është rikthyer nga ndeshjet e kombëtares ka rezultuar pozitiv.

Menjëherë ka bërë dhe testin për të mësuar nëse është i prekur apo jo dhe ndodhi ajo që nuk pritej.

Mendohet se francezi, mund ta ketë marrë Covid-19 nga bashkatdhetarët e tij, Giroud, Kante dhe Rabiot të cilët janë konfirmuar të prekur me koronavirusin. Kujtojmë se Milani do luajë ndaj Veronës në kampionat më 16 tetor dhe mungesa e Teo Hernandez do të rëndojë shumë në ekip.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjashtë zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore, dhjetë banorë të…