Hidhet nga kati i tretë i gjinekologjisë dhe vdes një grua

06 janar 2018 | 10:19

Në QKUK në Prishtinë raportohet se një grua është hedhur nga kati i tretë i repartit të gjinekologjisë për shkaqe deri më tani të panjohura, dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Kjo bëhet e ditur nga raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës, dhe se lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës njofton se në fshatin Carrabreg të Epërm…