Holandë – Austri, përfundoi pjesa e parë

17 qershor 21:52

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Holandës dhe Austrisë, e vlefshme për Grupi C të Kampionatit Evropian “Euro 2020”.

Në minutë e 11-të, Memphis Depay realizoi golin e epërsinë nga penalltia për Holandën dhe me rezultat 1-0, përfundoi pjesa e parë e ndeshjes, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori Ergyn Ahmeti është larguar nga skuadra e Dritës. Ai…