Hoxha-Gërvallës: Kujt i shërben e pse, shtinja lapsin vet e uroj të dalin llogaritë mirë

04 maj 20:46

Deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha ka reaguar pas deklaratave të fundit të ministres së Punëve të Jashtme, Donika Gërvallës rreth UÇK’së dhe krerëve të saj.

Hoxha ka disa pyetje për të.

Ja reagimi:

Krye diplomate kundër shtetit të vet.

Kujt i shërben e pse, shtinja lapsin vet e uroj të dalin llogaritë mirë.

UÇK – ja po mos të ishte, as Kosova nuk do të ishte, e qe besa as ti krye diplomate si për ironi.

Mendje të korruptuara.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanë arritur në Kosovë 4,680 dozat e para të vaksinës…