HT: Kosova-Ishujt Faroe, 0-0

10 shtator 21:31

Pjesa e parë e ndeshjes në mes Kosovës dhe Ishujve Faroe përfundoi 0-0.

Djelmoshat e Bernard Challandes kishin dominimin dhe krijuan dy raste të mira për shënim, por fati nuk ishte në anën e tyre.

Në pjesën e dytë, Kosova pritet të jetë edhe me kërkuese për fitoren e parë në Ligën e Kombeve.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, i cili së fundi është…