Zyberaj pas vrapimit 260 kilometra: Shqiptar, urime festa e 28 Nëntorit

28 nëntor 2023 | 20:35

Atleti Erzen Zyberaj ka bërë edhe një arritje të jashtëzakonshme, pasi ka vrapuar” për nderë të ditës së Flamurit Kombëtar nga Prishtina në Tiranë, pra një 260 kilometra.

Pas kësaj arritje Zyberaj është shprehur mjaftë i lumtur dhe me këtë rast ka uruar shqiptarët për festën e 28 Nëntorit.

“Një gjë e jashtëzakonshme nga një njeri i zakonshëm”.

“Historia u shkrua. Së bashku ia dolëm 💪PRISHTINË-TIRANË 260km 28:20⌚ Urime festa e 28 Nëntorit të gjithë popullit shqiptarë 🇦🇱”, ka shkruar Zyberaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vlera e produkteve nga Shqipëria, të importuara në Kosovë, është…