Hysaj: Nuk e ndjemë asnjëherë rrezikun nga Polonia

13 tetor 16:14

Elseid Hysaj, është i mërzitur me humbjen e Shqipërisë, pasi nuk e ndjeu asnjëherë rrezikun nga kundërshtari që në fund mori tri pikë në “Air Albania”.

“Ishte një rast ai që në ndëshkoi, nuk e meritonim të pësonin gol në atë moment pasi ishim duke luajtur më mirë në atë moment. Swederski ishte i freskët dhe i dha një më shumë ritëm lojës së Polonisë”, ka deklaruar Hysaj.

“Por, unë besoj se kemi bërë ndeshjen më të mirë në këtë kompeticion. Jam i sigurt se kjo skuadër do të arrijë në nivele më të larta. Asnjëherë nuk e kemi ndjerë rrezikun që Polonia do të na shënojë, por ky është futbolli, një rast dhe një top perfekt në zonë ishte me gol”, ka thënë Hysaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas një pauze katër vjeçare, reality-show BigBrother u rikthye por…