Ibra shënoi tre gola ndaj Orlandos (video)

30 korrik 2018 | 11:38

Zlatan Ibrahimoviqi edhe përkundër moshës vazhdon të jetë në formë të mirë dhe vendimtar për skuadrën e tij.

Ai ka shënuar tre gola në fitoren e LA Galaxy ndaj Orlando City (4-3).

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bedri Zyberaj Njeriu që javën e kaluar ndërpreu frymëmarrjen dhe…