Ilir dhe Korab Shaqiri publikojnë këngë për familjen Jashari (Video)

28 shkurt 23:20

Pas një kohe shumë të gjatë, Ilir Shaqiri ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Bashkë me të birin, Korabin, ata kanë publikuar një projekt kushtuar fëmijëve të familjes Jashari.

Kënga titullohet “Ata u bënë dritë” dhe është publikuar në faqen e Ilir Shaqirit në “Facebook”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci në një status…