Inter Miami me ngulm kërkon Suarezin

25 maj 17:04

Sulmuesi Luis Suarezi është përshëndetur me Atletico Madridin në ndeshjen e fundit që luajti në La Liga, me sulmuesin që tashmë nuk bënte më pjesë në planet e trajnerit Diego Simeone.

E ardhmja e ish-sulmuesit të Barcelonës pritet të jetë në MLS, të paktën kështu raporton gazeta angleze “Independent”. Suarezi mund të bëhet lojtari më i ri i Inter Miamit te David Beckhami në MLS, me skuadrën amerikane që i ka bërë ofertë sulmuesit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot, OJQ "Iniciativa për Drejtësi dhe Barazi - INJECT" organizoi…