Interi e mendon Conten si pasardhës të Spallettit

08 shkurt 16:49

Pas rezultateve të fundit dhe mungesës së fitores që nga 3 dhjetori, Luciano Spalletti mund të largohet shumë shpejt nga skuadra e Interit.

Emri më i përfolur ditëve të fundit për të qenë pasardhës i Spallettit është ai i Antonio Contes, i cili është pjesë e Chelseat, por që shumë shpejtë edhe ky mund të shkarkohet.

Tekniku italian ka kontratë më anglezët e Chelseat deri në vitin 2021, por kjo nuk mund ta shpëtoj në rast të eliminimit edhe nga Liga e Kampionëve.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KF Liria dhe KF Rahoveci kanë luajtur baras (1-1), të…