Isco tallet me Ronaldon: Nuk do t’i flas pas asaj se çfarë na bëri në botëror

20 qershor 15:16

Futbollisti spanjoll, Isco Alarcon,  ka folur në lidhje me ndeshjen në mes të Spanjës dhe Portugalisë në kuadër të “Rusia 2018” e cila ishte mbyllur 3-3.

Ai në formë shakaje ka pohuar se nuk do t’i flas Cristiano Ronaldos pas tre golave kundër Spanjës.

“Mos më flisni për Cristianon! Unë nuk do t’i flas pas asaj që i bëri Spanjës (qesh). Ai nuk ka shkallë të lartë të saktësisë, por kur e ka ditën e tij, nuk të fal. Dy golat e parë i dhanë besim, gjë që i sollën edhe të tretin”, ka thënë Isco.

Image result for isco spain ronaldo portugal

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Komunën e Gjilanit ka nisur të mërkurën asfaltimi i…