Ish-deputeti i LSI-së paraqitet në SPAK

22 prill 2024 | 12:39

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Ralf Gjoni është paraqitur mëngjesin e së hënës në SPAK.

Nuk dihet arsyeja dhe çështja për të cilën kërkohet dëshmia e ish-ligjvënësit, raporton “Euronews.al”.

Më herët është paraqitur në prokurorinë e posaçme ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

Siç raporton media shqiptare, Beqaj ka dorëzuar një hard disk me qëllim marrjen e materialeve të sekuestruara, pas vendimit të Gjykatës së Posaçme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj,…