Ish-prezantuesja ruse: Televizioni rus është makinë e shpëlarjes së trurit

27 maj 23:25

Prezantuesja dhe korrespondentja ruse, Zhana Agalakova ishte një nga fytyrat më të famshme të televizionit shtetëror rus deri në mars, kur dha dorëheqjen për shkak të luftës në Ukrainë.

Ajo aktualisht është e fshehur dhe i tha BBC-së se televizioni rus është një makinë larëse truri dhe po u kërkon njerëzve ta fikin atë.

“Është sikur këta janë dy planetë të ndryshëm”, tha Agalakova, duke krahasuar televizionin rus me mediat e tjera.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë ditës së sotme u njoftua se Edvin Kurtulus ka…