Ja 7 lojtarët që do të largohen nga Reali

18 janar 15:16

Real Madrid po regjistron rezultate të dobëta në La Liga. “Madrilenët” gjatë verës kanë humbur shërbimet e Cristiano Ronaldos, por duket se në verën që vjen do të ketë largime të shumta nga “Santiago Bernabeu”.

E përditshmja sportive spanjolle, “Marca” raporton se në listën e shitjes janë edhe shtatë lojtarë të tjerë: Gareth Bale, Luka Modriq, Marcelo, Jesus Vallejo, Mariano Diaz, Isco dhe portieri Keylor Navas.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK) ka marrë përgjigje…