Ja kundërshtarët e Kosovës dhe Shqipërisë

21 shkurt 14:35

Përfaqësuesja e Kosovës në konkurrencën e femrave në futboll i ka mësuar emrat e kundërshtarëve të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2021.

Kosova bënë pjesë në Grupin A, i cili është mjaft i fuqishëm, kurse kundërshtare do të ketë Holandën, Rusinë, Slloveninë, Turqinë dhe Estoninë.

Ndërsa, Kombëtarja e Shqipërisë bënë pjesë në Grupin E së bashku me Skocinë, Finlandën, Portugalinë dhe Qipron.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Papunësia, korrupsioni dhe varfëria, vazhdojnë të mbesin problemet kryesore me…