Ja kur do luhet ndeshja Juventus-Atalanta

26 shkurt 13:35

Ndeshja Atalanta-Juventus është anuluar ditën e djeshme për shkak të reshjeve të borës.

Arbitri i ndeshjes dhe kapitenët vendosën që fusha vinte në rrezik sigurinë e lojtarëve, prandaj ishte më mirë që ndeshja të shtyhej.

Në ditën kur do të riluhet takimi nuk ka ende vendim zyrtar, megjithatë përflitet për një ditët ë mërkurë. Juventusi do të luajë ndaj Tottenhemit në 7 mars, prandaj dita më e mundshme për riluajtjen e takimit mund të jetë 14 marsi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Drenasit ka njoftuar se për shkak të reshjeve…