Ja kush pritet të jetë zëvendësues i Allegrit

17 maj 14:40

Juventusi e ka shkarkuar Massimiliano Allegri, kurse menjëherë kanë filluar të qarkullojnë zërat se kush mund të jetë pasardhës i tij në krye të shtabit teknik.

Ndërsa në listë për zëvendësimin e Allegrit, Juventusi ka tre emra. I pari në listë është trajneri aktual i Kombëtares së Francës, Didier Deschamp, pastaj trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino dhe Simone Inzaghi i Lazios.

Massimiliano Allegri më plotë sukses e drejtoj “Zonjën e Vjetër” për gjashtë vjet.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Fehmi Mehmeti, ka…