Ja oferta e Barçës dhe kërkesa e Liverpoolit për Coutinhon

04 janar 2018 | 12:13

Barcelona dhe Liverpooli kanë ende distancë në ofertën dhe kërkesën për sulmuesin Philippe Coutinho.

Barcelona është e interesuar për transferimin e sulmuesit të Liverpoolit, Philippe Coutinho. Por, palët ende nuk kanë arritur marrëveshje në lidhje me çmimin e kalimit të yllit brazilian te skuadra lidere nga La Liga.

E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se Barcelona ka ofruar 130 milionë euro për blerjen e Coutinhos. Por, kërkesa e klubit nga Anfield për shërbimet e sulmuesit brazilian është edhe më e lartë, 160 milionë euro.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndonëse te Tottenham të gjithë e mohojnë, Reali i Madridit…