Ja rezultatet pas pjesëve të para në tri ndeshjet e Superligës

25 qershor 2020 | 17:40

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e IPKO Superligës së Kosovës në futboll.

Prishtina është duke fituar në derbin ndaj Llapit, me rezultat 0-1. Golin e vetëm në këtë pjesëlojë e shënoi Ahmed Januzi, pas një asistimi fantastik nga Meriton Korenica. Fitore me rezultat 0-1 është duke shënuare dhe Ballkani në përballje me Ferizajn, derisa shënues në këtë ndeshje është Arbër Prekazi.

Pjesa e parë e ndeshjes tjetër në mes Feronikelit dhe Drenicës përfundoi pa gola 0-0.

(V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut…