Ja si përfunduan ndeshjet e Ligës së Parë

21 tetor 17:51

Ndeshja kryesore e kësaj xhiro në Ligën e Parë në futboll në mes Dukagjinit nga Klina dhe Besës së Pejës përfundoi pa fitues 0-0.

Vëllaznimi i Gjakovës e mposhti Vllazninë e Pozharanit me rezultat 2-1. Drenasi e shkatërroi Istogun, duke e mposhtur 3-0, kurse fitores iu gëzua edhe Arbëria ndaj Kikës (2-1).

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më 20 tetor (e shtunë) në fshatin Gllarevë të Klinës…