Ja si u rrah drejtori i Valës, Agron Mustafa

10 janar 17:43

Drejtori i Postës dhe Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa, ishte sulmuar javën e kaluar nga dy policë në lagjen e njohur si “Të Qafa” në Prishtinë.

Sulmuesit e Agron Mustafës janë identifikuar të jenë dy policët, Nazim Sahiti dhe Avni Berisha, të cilët nga pamjet e publikuara nga vet Mustafa shihen teksa sulmojnë atë.

Pajmet janë publikuar nga Agon Mustafa në llogarinë e vet në “Facebook”.

Ja si i "sulmova" policet!Se pari u kerkoj falje prinderve, gruas, femijeve, motrave e vellezerve si dhe gjithe familjes per videon e postuar!Pamjet e postuara jane vetem per 18+Te nderuar:Minister i Puneve te Brendshme,Minister i Drejtesise,Kryeprokuror i Shtetit,Kryeshef i Inspektoratit Policor,Drejtor i Pergjithshem i Policise,Une nuk do te komentoj gje, por po e le ne vleresimin dhe komentimin tuaj e te publikut!!!

Posted by Agron S. Mustafa on Mittwoch, 10. Januar 2018

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e FC Shkupi sot ka arritur të bëjë edhe…