James: Dua të qëndroj për shumë vite në Bayern

13 dhjetor 2017 | 11:52

Pavarësisht një fillimi të lëkundshëm të jetës në Bayern Munchen, James Rodriguez tani po e shijon jetën në Gjermani dhe ka pranuar se do të dëshironte të qëndronte në klub për një kohë të gjatë.

“Mendoj se Munich është qytet i bukur, klubi është i madh dhe dua të qëndroj këtu për shumë vite”, ka thënë 26-vjeçari.

I pyetur se cilin titull do të donte ta fitonte më së shumti me Bayernin, ai është përgjigjur: “Bundesligën, Kupën DFB dhe, pse jo, edhe Ligën e Kampionëve”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të vizitës zyrtare në Republikën e Kroacisë, kryeprokurori…