Jamesi largohet përfundimisht nga Bayerni

05 qershor 15:33

James Rodriguez është larguar edhe zyrtarisht nga Bayern Munchen pas periudhës se huazimit nga Real Madrid.

Klubi kampion i Bundesligës ka vendosur të mos e shfrytëzojë opsionin për blerjen e reprezentuesit kolumbian.

“Falënderimi im i madh i takon klubit dhe tifozëve që gjithmonë kanë qenë në mbështetjen time. I uroj Bayernit gjitha të mirat për të ardhmen”, ka thënë James.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Që prej fillimit të këtij viti, rreth 300 infermierë kanë…