Januzaj nuk është i lumtur te Sevilla, kërkon rikthimin në Real Sociedad

30 tetor 13:10

Adnan Januzaj dëshiron të kthehet në Real Sociedad.

Merkaton e verës anësori ishte i liruar nga kontrata me Sociedad dhe vendosi për një aventurë të re.

Kosovari me pasaportë belge vazhdoi rrugëtimin në Spanjë, por te Sevilla.

Mirëpo, mesa duket Januzaj nuk është i lumtur në “Ramon Sanchez Pizjuan”, pasi kërkon largimin.

Sipas raportimit të “Fichajes”, Adnan Januzaj kërkon rikthimin në Real Sociedad.

E përditshmja spanjolle njofton se agjenti i tij ka kontaktuar klubin për të diskutuar një kthim prapa.

Mbetet të shihet nëse do ndodh një rikthim i tij në “Anoeta”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Chelsea është duke përgatitur një lëvizje për sulmuesin e Interit,…