Januzaj: Pogba nuk do të largohet nga Unitedi

14 qershor 2020 | 13:33

Futbollisti me origjinë shqiptare Adnan Januzaj beson se Paul Pogba do t’i refuzojë ofertat e Real Madridit dhe Juventusit dhe do të qëndrojë në “Old Trafford”. Januzaj dhe Pogba kanë qenë bashkë tek Manchester United, që nga akademia.

“Unë besoj se Pogba do të qëndrojë. Jam ende shumë i afërt me Pogban. Ne jemi njohur që fëmijë dhe kemi luajtur bashkë tek akademia e Manchester United”, ka thënë Januzaj.

Kampioni i botës me Francën ka qenë i lidhur me Real Madrid dhe Juventus mbi një transferim të mundshëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Vitomiricë të Pejës në…