Jasminës në “Për’puthen” i del gjoksi në fushë

02 mars 16:57

Jasmina Kadriu është konkurrentja e “Për’puthen”, e cila u bë një nga fytyrat më të dashura për publikun shqiptar.

Është veçantia e saj, dhe gjallëria që e cilësojnë si një femër të shkathtë.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo numëron 175mijë ndjekës, për të cilët publikon poza mjaftë provokuese.

Së fundmi ajo nxori në pah gjoksin bombastik, duke shkruar “ Gruaja fatale”, pozë kjo e cila mori mijëra pëlqime vetëm pak minuta pas publikimit

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Besëlidhja e Lezhës të martën ka shënuar 577-vjetorin. Në këtë…