Jenna Dewan e lumtur në krahët e të dashurit të ri

28 janar 11:22

Jenna Dewan dhe Steve Kazee po duken shumë të dashuruar. Çifti është parë duke pritur për makinën e tyre pas një darke të shtunën në mbrëmje në Los Angeles.

Jenna dukej mahnitëse në një fustan me lule, ndërkaq Steve pati të veshur një bluzë të zezë të kombinuar me pantallona gri.

Image result for Jenna Dewan e lumtur në krahët e të dashurit të ri

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jenna Dewan dhe Steve Kazee po duken shumë të dashuruar.…