Jennifer Lawrence mohon lidhjen me Chris Prattin

01 mars 11:52

Jennifer Lawrence dhe Chris Pratti nxitën thashetheme për një lidhje kur ata po punonin së bashku në filmin “Passengers” të vitit 2016.

Tani aktorja 27-vjeçare ka sqaruar se ata nuk kishin asnjëherë diçka mes vete.

“Unë kurrë s’kam qenë në lidhje me Chris Prattin”, ka deklaruar Lawrence për “KISS FM”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja 42-vjeçare Charlize Thero ka bërë me dije se shijon…