Jennifer Lopezi dhe i fejuari i saj shëtitën me deve në Izrael

05 gusht 2019 | 11:22

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez u shëtitën mbi një deve. Çifti zgjodhi të kalonte pak kohë të mirë përpara koncertit të këngëtares në Tel Aviv, Izrael. Alex ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se udhëtimi në këtë vend ka qenë i paharruar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modeluesja e njohur Emily Ratajkowski të enjten është fotografuar nga…