Johnny Depp akuzon ish-bashkëshorten për dhunë fizike

05 gusht 2018 | 12:59

Johnny Depp dhe Amber Heard vazhdojnë të ndezin debat. Pavarësisht se martesa e tyre ka përfunduar prej më shumë se dy vjetësh, aktori ka akuzuar sërish ish-gruan. Joshësi i Holliovudit akuzon Heard se i ka rënë dy herë me grusht në fytyrë.

Ngjarja thuhet të ketë ndodhur në prill të vitit 2016, kur Depp ka vajtur me vonesë në festën e ditëlindjes së aktores.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dr. Sabri Kiçmari Në hulumtim e sipër, për ta dekoduar…