Juve mendon për Guardiolën

11 shkurt 14:39

Pas humbjes në fundjavë nga Verona, Maurizio Sarri nuk e ka punën e sigurt në skuadrën e Juventusit.

Sipas “Mail Online”, drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” janë në kërkim të zëvendësuesit të Sarrit dhe emri i parë në listë është ai i Pep Guardiolës. Strategu spanjoll ende nuk e qartësuar të ardhmen e tij e që ende besohet se do të jetë në skuadrën e Manchester Cityt.

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e pensionimit, kryetari i Komunës së Drenasit Ramiz…