Juventusi arrin marrëveshje me Ramseyn e Arsenalit

10 janar 14:33

Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey do të bashkohet me kampionët e Serie A, Juventusin, në verë pasi palët kanë arritur marrëveshje finale mes vete.

Sipas “The Guardian”, Ramsey ka rënë dakord të bashkohet me Juventusin në verë.

Ramsey do të lërë Arsenalin në një transferim të lirë dhe do të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare me Juventusin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Barcelona është duke synuar që të transferojë sulmuesin e Tottenhamit,…