Kameramani Kllokoqi, 300 mijë euro shtëpi në periferi të Prishtinës

06 nëntor 09:15

Emisioni “Kendiv” nga kjo javë do të prezantojë edhe shtëpitë e bukura për të cilat pronarët bëjnë investime të mëdha. Natyrisht se kjo mund t’u japë ide të gjithë atyre që janë duke ndërtuar shtëpi apo edhe duke rregulluar. Protagonisti i parë në këtë rubrikë është një figurë e njohur për publikun, kameramani Sylejman Kllokoqi.

Në këtë parapritje ndryshe nga herët e tjera, ai prezantoi shtëpinë e tij në Zllatar, të punuar me shumë shije.

“Gjithçka e kam bërë unë dhe familja ime, me rroga dhe ndonjë kredi”, tha ai.

Video këtu: VIDEO

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që lejon…