Kandidatët e Nismës për deputetë në Gjakovë takojnë banorët e fshatit Marmull dhe Kralan

23 shtator 2019 | 08:20

Strukturat drejtuese të Degës së Nismës Socialdemokrate në Gjakovë takuan banorët e fshatit Marmull dhe fshatit Kralan.

Nga kandidatët për deputetë Edmond Dushi, Erjona Rama, Violeta Dema, Luan Dinaj u bë shpalosja e programit të Nismës Socialdemokrate, ku u theksua se me Fatmir Limaj kryeministër qytetarët do të kenë një qeveri e cila përkujdeset për ta.

“Fryma e Nismës Socialdemokrate po shtrihet në çdo lagje dhe fshat të Gjakovës. Qyetetarë e Gjakovës më 6 tetor duhet ta mbështesin koalicionin NISMA-AKR-PD 122 dhe kandidatin për kryeministër Fatmir Limaj”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook” kryetari i Nismës në Gjakovë, Fazli Hoxha.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njohësi i proceseve zgjedhore, Mazllum Baraliu, beson se këtë herë…