Kate Upton djeg rrjetin në të brendshme

11 tetor 15:58

Kate Upton ka riafirmuar statusin e një seksbombe derisa ka treguar asetet e saj të famshme në të brendshme të kaltra

Muajin e kaluar, ajo ishte parë në një sfilatë të Tory Burch gjatë Javës së Modës në New York.

Këtë javë, Kate Upton ka treguar se nuk ka harruar që të modelojë dhe është parë duke bërë poza joshëse në dhomën e saj të ndejës.

Biondja 29 vjeçare ka treguar asetet e saj të famshme në të brendshme të kaltra, të cilat foto mandej ajo i ka postuar në Instagram.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mikerijan Vila shpall te pavleshme deftesen e shkolles fillore SH.F.M.U…