Katër autoambulanca të reja i shtohen QKMF-së në Prishtinë

24 nëntor 11:32

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka bërë me dije se katër autoambulanca të reja i shtohen QKMF-së në Prishtinë.

“Prioritet e kemi rritjen e numrit dhe cilësinë e shërbimeve shëndetësore për qytetarët e kryeqytetit”, ka shkruar Rama në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka…