Kelly Brook dhe i dashuri i saj shijojnë pushimet në Romë

19 korrik 16:10

Kelly Brook kishte një javë të zënë në Londër, derisa ishte duke punuar si prezantuese për “Heart FM”.

Por së fundi ajo ka zgjedhur të ndajë kohë për veten pasi është parë bashkë me të dashurin e saj Jeremy Parisi për pushime.

Brook dhe Parisi nëpërmjet disa fotove të publikuar nga Roma e Italisë shihen duke shijuar këtë periudhë të çlodhjes.

Modeluesja dukej mahnitëse me një bluzë ngjyrë të verdhë, ndërsa po gëzonte ditë romantike në rreze dielli pranë të dashurit të saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas pranimit të informatave për kontrabandë potenciale njësitet e doganës…