Këngëtari i njohur lëndohet në skenë, shkon në spital

19 gusht 2019 | 10:59

Këngëtari i muzikës country, Drake White, është shtrirë në spital të premten në mbrëmje pasi ka qenë duke u rrëzuar në skenë gjatë koncertit.

Një burim për “People” ka thënë se ai ka qëndruar 15 minuta në skenën e amfiteatrit “Elmwood Park” në Virgjinia, pasi ka ndodhur incidenti.

Pasi ngeci në skenë ai u dërgua menjëherë në spitalin më të afërt për shërim. Këngëtari me anë të një postimi në “Twitter” u ka kërkuar falje adhuruesve për ndërprerjen e koncertit dhe i ka falënderuar ata që u lutën për të dhe që e mbështetën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shumë takime politike dhe shumë vendime pritet të ndodhin këtë…