Koalicionet parazgjedhore, takohen Isa Mustafa e Shpend Ahmeti

19 gusht 2019 | 10:46

Shumë takime politike dhe shumë vendime pritet të ndodhin këtë javë në Kosovë, kur edhe pritet të mbahet seanca për shpërndarjen e Kuvendit.

Derisa PSD-ja, që udhëhiqet nga Shpend Ahmeti sot në mesditë pritet të merr vendimin për një koalicion parazgjedhor me AAK-në e Ramush Haradinajt, Ahmeti ndodhet në takim me kreun e LDK-së, Isa Mustafën.

Ky takim po mbahet në një nga restorantet e kryeqytetit, raporton KosovaPress.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në zyrë…