Këngëtarja e famshme i vë “flakën” rrjetit, shfaqet e gjitha e zhveshur

25 nëntor 12:47

Pasi “dogji” skenën e “American Music Awards”, Jennifer Lopez i vuri flakën edhe profilit të saj në “Instagram”. 51-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet e gjitha e zhveshur.

Aktorja dhe këngëtarja e famshme shihet e gjitha e zhvesur, ndërkohë që pjesën e sipërme të trupit e ka mbuluar me duar. Me këtë video JLo ka paralajmëruar publikimin e një kënge të re që duket se do të mbajë titullin “In The Morning”.

Madje një pjesë të këngës ajo e ka zbuluar, duke e vendosur në sfond të videos së saj. nga ana tjetër Lopez ishte kujdesur që pamja e saj të dukej sa më natyrale me flokët e prerë shkurt dhe me një make-up super të thjeshtë.

Si çdo herë tjetër këngëtarja shfaqej në formën më të mirë të mundshme, duke dëshmuar sërish se mosha është thjesht numër.

Upss! Këngëtarja e famshme i vë “flakën”

Upss! Këngëtarja e famshme i vë “flakën”

Upss! Këngëtarja e famshme i vë “flakën”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me qëllim të bashkërendimit për zgjedhjet në Podujevë dhe në…