Këngëtarja e njohur rrit temperaturat me pozat joshëse

25 nëntor 13:06

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, di gjithmonë se si të ngrejë temperaturat me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një pozë ku shfaqet super seksi me bikini. Linda “çmendi” ndjekësit teksa vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore.

Teksa pozoi në det, ajo dukej shumë seksi dhe joshëse. Kujtojmë se këngëtarja prej shumë vitesh është zhvendosur për të jetuar në SHBA me bashkëshortin, reperin amerikan Big D me të cilin ka edhe një vajzë.

E veshur me bikini, këngëtarja e njohur rrit temperaturat me pozat

E veshur me bikini, këngëtarja e njohur rrit temperaturat me pozat

E veshur me bikini, këngëtarja e njohur rrit temperaturat me pozat

E veshur me bikini, këngëtarja e njohur rrit temperaturat me pozat

E veshur me bikini, këngëtarja e njohur rrit temperaturat me pozat

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashian është në super formë pasi zbuloi se muajin…