Kërcënoi dhe sulmoi të dashurën, arrestohet mes Fushë-Kosovës

19 qershor 08:46

Të premten është arrestuar një burrë në Fushë-Kosovë, pasi dyshohet se ka kanosur dhe sulmuar fizikisht të dashurën e tij.

Siç njofton Policia, viktima ka marrë tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ndaj tij është iniciuar rasti “Kanosje” dhe “Lëndim i lehtë trupor”.

“KANOSJE & LËNDIM I LEHTË TRUPOR Fushë Kosovë 17.06.2022 – 20:35. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka kanosur dhe sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare me të cilën kanë qenë në lidhje dashurie. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit  i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lufta e Rusisë në Ukrainë mund të zgjasë me vite,…