Kështu dukeshin “Dardanët” para udhëtimit drejt Maltës

15 nëntor 2018 | 16:58

Ekspedita e Përfaqësueses se Kosovës e kryesuar nga presidenti Agim Ademi ka udhëtuar sot drejt La Valetas, ku të shtunën, do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në kuadër të Grupit 3 të Ligës D në Ligën e Kombeve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duket se “dashuria” për Jennifer Lopez kushton dhe madje shumë…