Këto do të jenë veturat e reja të policisë së Shqipërisë

24 nëntor 15:01

Gjatë një aktiviteti ku ishte i pranishëm kryeministri Edi Rama dhe kreu i dikasterit të rendit, Sandër Lleshaj, u prezantua flota e re e makinave të policisë së Shqipërisë.

ERTV Live?: Tiranë, SIGURI INOVACION PROGRES – Flota e re e Policisë së Shtetit

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 24. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Do të jetë një ndeshje argëtuese”. Këto kanë qenë fjalët…