Këto ndeshje zhvillohen sonte në Ligën e Kombeve

23 shtator 13:27

Liga e Kombeve po zhvillon ndeshjet e parafundit të saj, teksa dita e sotme ka rezervuar sfida vërtet interesante dhe plot spektakël.

Emocionet në mbrëmje nuk do të mungojnë, pasi gjithë vëmendja do të jetë të përballja mes Italisë dhe Anglisë. Të dy ekipet kanë detyrim fitoren, teksa renditen në dy vendet e fundit të grupit 3 në Ligën A.

Gjithashtu interesante do të jetë edhe sfida mes Hungarisë dhe Gjermanisë, ku luftohet për vendin e parë në grupin 3 të Ligës A.

Edhe në Ligën B dhe C do të luhet nga dy ndeshje për secilën, teksa priten me interes.

Ja të gjitha sfidat e ditës së sotme:

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesja e detyrës së kryeshefes ekzekutive në Postën e Kosovës,…