Kevin i ‘Home Alone’ bëhet baba për herë të parë

13 prill 11:17

Ylli i “Home Alone”, Macaulay Culkin është bërë baba për herë të parë. 40-vjeçari dhe e dashura Brenda Song janë shumë të lumtur pasi mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një djalë.

Emrin ia kanë vendosur në kujtim të motrës së ndjerë të Macaulay, Dakota Song Culkin.

Bëhet e ditur se fëmija i tyre lindi të hënën me 5 Prill. Brenda dhe Macaulay, të cilët u takuan në setin e Changeland në 2017, e kanë mbajtur të fshehtë lajmin se do të bëhen prindër deri në ardhjen në jetë të djalit.

Gjithë bota e njeh si Kevin i ‘Home Alone’ dhe sado që është rritur, imazhi që ne duam të kemi në mendje është ai i vogëlushit  që nuk lë dy gurë bashkë dhe na kujton festat e fundvitit, periudhën më të bukur.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, do të takojë…